Пиши ни

Турнирът "Петричка пролет" започна с двубоя между ОФК "Беласица" и "Струмска слава"- Радомир

Срещата започна с атаки и пред двете врати, и така до 20 минутка когато футболист на Бела си изкара червен картон за грубо влизане. По опитният отбор на гостите, които играят във втора лига се възползваха от това, че са с човек повече на терена и поведоха с 2:0 през първото полувреме. През втората част и двата треньора дадоха шанс за изява на останалите футболисти от резервната скамейка. В този мач не взе участие новото-старо попълнение Благой Наков. Крайният резултат Беласица 0-4 Струмска слава. Следващият мач от турнира е в четвъртък от 14.30 часа на стадиона в Първомай между „Миньор“ – Перник и македонския „Беласица“ – Струмица.