Пиши ни

Беласица унижиха Пирин (Гд.) в с.Коларово

ОФК "Беласица" победи с 7:0 отбора на "Пирин" Гоце Делчев на стадиона в село Коларово. Петричани решиха мача още през първото полувреме, като нанизаха 6 гола. Полувремето можеше да завърши и с по-голям резултат, но Александър Смилков и Ивайло Самарджиев удариха по една греда. Втората част момчетата на Данаил Бачков не спираха да дишат пред вратата на Пирин, но този път успяха само да отбележат само един гол за крайното 7:0. Головете за Бела бяха отбелязани от: Запро Динев и Благой Таушанов отбелязаха 1 гол; Васил Тачев и Аспарух Шамкалов вкараха по 2 гола; Атанас Кръстев от Пирин си отбеляза автогол. След тази победа Беласица се изкачи на 11 място с 23 точки. В сряда, 14 март "Комитите" гостуват на "Свобода" Пещера.